Сейфи офісні та меблеві

416 товарів
1 500грн
Тип замка Ключовий
Колір Світло сірий
Вага 3 кг
Габарити (ВxШxГ) 20x20x17 см
Гарантійний термін 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію, 12 місяців на замок
Країна-виробник Україна
1 575грн
Тип замка Ключовий
Колір Білий, Чорний
Вага 4,5 кг
Габарити (ВxШxГ) 20х31х20 см
Гарантійний термін 60 місяців на конструкцію, 12 місяців на замок
Країна-виробник Україна
2 680грн
Тип замка Електронний кодовий
Колір Світло сірий
Вага 9,5 кг
Габарити (ВxШxГ) 28х34х31,7 см
Гарантійний термін 60 місяців на конструкцію, 12 місяців на замок
Країна-виробник Болгарія / Росія

Меблеві та офісні сейфи

 Меблеві сейфи є популярною категорією товарів, оскільки вони пропонують більшу функціональність, широкий вибір моделей за габаритами, а також компактність конструкції. Головне завдання продукції полягає в безпеці зберігання коштовностей, особистих речей, зброї, документів на території заміського будинку, офісного приміщення або квартири.

 Особливості меблевих сейфів

 У конструкції передбачено наявність декількох отворів в спеціально передбачених місцях. Це дозволяє без проблем встановлювати вироби в гардеробі, шафах або нішах. Крім того, з'являється можливість установки прямо в меблі (тумбу, робочий стіл або шафа). Клієнти завжди оцінять широке розмаїття моделей і привабливість дизайну. Застосування сучасних технологій і дотримання якості виробництва сприяє отриманню вироби з хорошим запасом міцності і тривалим терміном експлуатації в цілому.

 Представлена ​​категорія включає в себе зламостійкі та одностінні моделі. В останні роки виробництво ведеться із застосуванням високоміцних товстих листів металу, які використовуються для створення бічних стінок і передньої панелі. Також передбачається наявність ряду підсилювальних елементів конструкції, замків підвищеної надійності. Вага продукції, в залежності від конструктивних особливостей, може варіюватися в межах від 3 до 65 кілограм. Масивні вироби слід монтувати на дно шафи, підлогу та інші види жорсткого підстави, оскільки проста полка шафи не зможе витримати покладене навантаження.

 Як і товщина передньої частини, габарити також бувають різними. Тут необхідно розуміти, що далеко не кожна модель може вміщати в себе ноутбук або звичайний лист А4. Обов'язково звертайте увагу на розміри при підборі оптимальної продукції. У нашому асортименті можна вибрати моделі, в яких або є, або відсутній розділова полка. У першому випадку власник отримує дві повноцінні зони зберігання, розділені між собою.

 Тип замку також буває різним. Залежно від особистих переваг, замовник має можливість підібрати виріб, що має кодовий електронний, кодовий механічний, ключовий або комбінований замок, який передбачає кілька способів відкривання фронтальної частини. Сейф неможливо буде винести завдяки анкерної схемою фіксації. Взломостійкі сейфи без проблем справляються з будь-якими спробами злому. Щоб запобігти пошкодженню замку методом висвердлювання встановлюються пластини з марганцевідного сплаву. Покриття буває поліуретановим, полімерним або порошковим. Приємне на дотик, має міцну структуру, що запобігає появу подряпин від механічного впливу габаритних або гострих предметів. Внутрішня петля посилена - це дозволяє відкривати двері під кутом до ста градусів, не створюючи ніяких перешкод при використанні.

 Кожен екземпляр сейфа має власний сертифікат відповідності, а також гарантійний талон, термін дії якого залежить від найменування моделі (від 1 до 10 років). Доступно сім варіантів колірних рішень.

Особливості офісних сейфів

 Завдання офісного сейфа полягає в комфортному і безпечному зберіганні печаток, документів і інших цінних атрибутів компанії на території офісу. Незалежно від обсягу штатного персоналу та масштабів діяльності організації, в ньому важливо зберігати не тільки матеріальні ресурси, але і цінну документацію - установчу, бухгалтерську і так далі. Тому використання сейфа для офісу є обов'язковим. За рахунок нього досягається підвищена безпека заощадження і обмеження доступу до вмісту.

 Всередині може розташовуватися відділення, для відкривання якого використовується трейзер (замок під ключ). У ньому можна зберігати печатки або готівкові кошти. Вже згаданий різновид продукції практично завжди обладнується полицями, що дозволяють комфортно зберігати папки для паперів А4. Як правило, висота варіюється в межах від 50 до 120 сантиметрів.

 Виходячи з особливостей конкретної моделі, в офісному сейфі може бути присутнім як традиційний ключовий замок, так і блокуючий пристрій електронного типу з підвищеною секретністю і присутністю ригельного механізму. Звичайно, ви завжди зможете підібрати таку модель сейфа, яка повністю відповідатиме побажанням і потребам користувача, а також з гарним дизайном.

 При виборі сейфа в офіс слід керуватися наступними критеріями:

  • показник товщини металу корпусу та двері конструкції. Чим більшою буде товщина, тим безпечнішою буде продукція;
  • різновид замку. Він буває електронним, ключовим і механічним кодовим. Останнім часом спостерігається активна популяризація моделей з електронною системою замикання, так як вони характеризуються підвищеною надійністю в цілому;
  • кількість відділень. Залежно від конструктивних особливостей конкретної моделі, сейф може включати в себе як одну, так і декілька секцій для зберігання важливих документів. Таким чином, користуватися сейфом одночасно зможе не тільки керівник, але і, наприклад, його заступник.

 Орієнтуйтеся на тип класу опору злому. Додатково передбачається можливість безпечного зберігання цінностей шляхом фіксації моделі до стіни або підлоги за допомогою анкерних болтів. Це дозволить запобігти виносу вироби за межі офісу.

 Оформляючи покупку офісного сейфа, ваше підприємство зможе надійно розвиватися, оскільки вся важлива документація і нажитий капітал будуть зберігатися в безпечному місці, захищеному від злому, пожежі та низки інших неприємних ситуацій в цілому.