Сейфи збройові

113 товарів

У порівнянні з іншими різновидами сейфів, моделі для зброї характеризуються наявністю підвищених вимог до кріплення, конструктивною схемою, розташування в кімнаті і кріпленню. Їх завдання полягає в запобіганні доступу до автоматів / пістолетів / рушниць стороннім особи. Продукція призначається не тільки для зберігання зброї, але і комплектуючих і аксесуарів - шанцевого інструменту, дробу, магазинів, гільз і так далі. Моделі преміум-класу оснащуються тристоронньої системою замикання, наявністю посиленого корпусу і високоміцних надійних замків.

 Установка збройових сейфів можлива в будь-яких видах приміщень, включаючи житлові. Наш інтернет-магазин «Household» пропонує потенційним клієнтам можливість оформити покупку збройових сейфів від перевірених часом виробників. Вартість продукції приємно порадує будь-якого замовника.

 Головні особливості

 Представлена ​​категорія сейфів має ряд особливостей. Згідно з нормами зберігання зброї, який регламентує правила зберігання вогнепальної зброї і боєприпасів, воно має розташовуватися в різних відділах, з незалежними запорами. Як правило, конструкція передбачає наявність одного сейфа, всередині якого присутні два відділення, але в деяких випадках бувають і 2 різних місця зберігання.

 При виробництві моделей застосовується високоміцна сталь, здатна справлятися з різними механічними маніпуляціями. Застосування сучасних запірних пристроїв сприяє запобіганню спроб несанкціонованого отримання доступу і заволодіння вогнепальною зброєю. Зацікавлені особи мають можливість ознайомитися з великим каталогом продукції в нашому торговому відділі в місті Львів. Також ви можете оформити покупку і в інтернет-магазині. Кожному замовнику надається безкоштовна індивідуальна консультація від профільних фахівців.

 Кожен власник зброї повинен розуміти, що при оформленні такої покупки слід заздалегідь задуматися про додатковий захист від крадіжки. Більшість моделей має компактні розміри, порівняно невелика вага, тому їх легко винести з кімнати разом з усім вмістом всередині. Для запобігання подібних ситуацій настійно рекомендується подбати про правильний монтаж із застосуванням загартованих анкерних метизів, що проникають в основу стіни або підлоги. При недотриманні нормативних вимог щодо умов безпечного зберігання, а також нормативних актів, які роз'яснюють головні особливості заощадження зброї, власник зіткнеться з низкою негативних наслідків.

 Всім клієнтам, які потребують отримання високоякісного збройового сейфа, інтернет-магазин «Household» радий запропонувати величезну кількість моделей на вибір. Кожна з них повністю відповідає як особистим потребам замовників, так і законодавчим вимогам щодо маси, компонування, габаритів, типу замка, рівня обробки, кількості зберігається зброї і так далі. Іноді продукція покривається килимовим матеріалом, що сприяє наданню більш хороших естетичних властивостей. Асортимент включає в себе велику кількість моделей, що відрізняються за характеристиками, призначенням та вартості продукції. Досягнення оптимальних умов зберігання можливо тільки за рахунок правильного вибору підходящого виробу, здатного не тільки гарантувати надійність, але і зручність використання.