Віконні ручки

9 товарів
1 068грн
Колір Бронза антична, Античне залізо, Латунь матова, Бронза матова, Хром матовий, Хром полірований
Довжина ручки 138 мм
Гарантія 120 місяців
Країна-виробник Італія

Білі пластикові ручки для вікон ящиками очікують свого покупця в будь-якому будівельному магазині. Але для власників вікон з дерев'яною або металевою рамою - це не варіант. Інтернет-магазин Household пропонує купити дизайнерські віконні ручки.

У своєму каталозі ми зібрали найрізноманітніші металеві моделі:

  • лаконічні прямокутні ручки для металопластикових або алюмінієвих вікон і сучасного інтер'єру;
  • класичні ковані "під старовину" для вікон з дерев'яною або масивною металевою рамою.

Підібрати "свою" ручку зможе покупець з будь-яким бюджетом: ціни віконних ручок у нас варіюються від класу "економ" до "преміум". Всі моделі виконані з якісної латуні з багатошаровим антикорозійним покриттям. Мінімальний термін гарантійного обслуговування на покриття і механізм - 10 років.

Особливості віконних ручок

Ручка - це один з основних елементів фурнітури, який, нарівні з віконними петлями і замками відповідає за ефективну експлуатацію всієї конструкції. Перевага ручок в даному випадку полягає в простоті монтажу і заміни: для цього не потрібно знімати вікно або розтинати його полотно. Всього кілька хвилин роботи викруткою - і ручка встановлена. Але є нюанс: ручка - це контактний елемент, який частіше за інших деталей виходить з ладу.

В силу цього, ми рекомендуємо купити віконні ручки європейських виробників, які працюють за найсучаснішими технологіями і проводять безліч експлуатаційних тестів перед впровадженням лінійки товарів на ринок. Саме такі ручки ми вибираємо для свого каталогу.

Конструкція віконних ручок

Віконні ручки складаються з декількох функціональних елементів:

  • Г-подібний поворотний важіль;
  • Корпус, який фіксує ручку до віконного полотну. У корпусі знаходяться отвори для монтажних стержнів.
  • Накладка-розетка на корпус приховує місце кріплення;
  • Наскрізний стержень;
  • Четирехграннік - важлива деталь, що відповідає за зв'язок ручки з запірним механізмом вікна.

Чим надійніші і міцніші деталі віконних ручок для пластикових вікон, тим довше вони прослужать. З цієї причини ми рекомендуємо віддавати перевагу металевим моделям. Пластикові відрізняються малою міцністю важеля. Згодом корпус на місці кріплення четирехгранніка ламається, виводячи з ладу весь механізм. Крім того, саме виготовлення з металу дозволяє дизайнерам придумувати максимально естетичні різноманітні варіанти оформлення ручок.