Замки

Замок є базовим елементом замикання дверей. Вибір тієї чи іншої моделі відбувається в залежності від функціонального призначення. Існують чотири категорії дверних замків:

  • для вхідних дверей;
  • для вогнетривких дверей;
  • для профільних дверей;
  • для міжкімнатних дверей.

 Базові вимоги відрізняються в залежності від типу дверей, де будуть монтуватися замки. Проте, існує ряд базових вимог, актуальних для будь-якої механічної продукції в цілому.

 Виробництво механічних замків повинно вестися на території профільного виробничого підприємства з застосуванням високоякісної сировини. Оформити покупку надійної продукції можна тільки в офіційних постачальників і представників компаній-виробників. Настійно рекомендується відмовлятися від продукції, розміщеної в несанкціонованих магазинах і стихійних ринках. Кожна оригінальна модель завжди проходить обов'язкову сертифікацію згідно з міжнародними вимогами стандартів якості.

 Дверний замок - є частиною інтер'єру приміщення. Крім базової функції, яка передбачає обмеження доступу в приміщення, вони також виконують і естетичні завдання. Брендова продукція характеризується великим асортиментом моделей, що відрізняються унікальним дизайном. Можливість вибору забезпечує підбір оптимального варіанту, відповідного індивідуальним вимогам щодо зовнішнього вигляду.

 При виборі замка для дверей або комплектуючих до нього необхідно переконатися у зручності експлуатації і хороших показниках зносостійкості, оскільки користуватися ними доведеться щодня.

 Після придбання замку слід подбати про правильність монтажу. Експерти рекомендують не намагатися встановити їх самостійно, а скористатися допомогою професіоналів. У перевірених часом магазинах працює кваліфікований штат консультантів, готових допомогти у виборі оптимальної моделі.

 Наша компанія пропонує потенційним клієнтам можливість замовити високоякісні дверні замки від відомих брендів. Всі екземпляри проходять передпродажну перевірку. Надається офіційна гарантія.