Ручки для розсувних дверей

7 товарів
391грн
Колір Антрацит, Латунь полірована, Матовий чорний, Симил нікель, Хром матовий
Гарантія 120 місяців
Країна-виробник Італія
542грн
Колір Антрацит, Латунь полірована, Матовий чорний, Симил нікель, Хром матовий
Гарантія 120 місяців
Країна-виробник Італія
745грн
Колір Античне залізо, Бронза матова, Латунь полірована, Нікель, Хром
Гарантія 120 місяців
Країна-виробник Італія
1 364грн
Тип дверної ручки Ручки на розсувні двері
Колір Бронза, Латунь, Латунь матова, Хром, Хром матовий
Гарантія 12 місяців
Країна-виробник Італія

Ми пропонуємо купити ручки для розсувних дверей: до вибору представлено понад сто моделей в різних кольорах, розмірах і конфігураціях.

Особлива конструкція і механіка касетної двері не дозволяє закріпити на ній стандартні натискні або поворотні ручки. Вони для цього не пристосовані технічно, а з точки зору естетики, будуть виглядати безглуздо. Всі ручки для розсувних дверей мають особливу врізну і накладну конструкцію з виїмкою, за яку можна зачепитися пальцями. Вони відрізняються різними варіантами виконання. Отже, у нас можна купити врізні ручки для розсувних дверей трьох типів:

  • з засувкою;
  • з замком;
  • незалежні.

З засувкою
Рукоять в цьому пристрої завжди має врізну конструкцію і оснащется механізмом, що приводить в рух дверну клямку. У випадку зі стандартними дверима засувка активується натисканням або поворотом ручки. В даному випадку для цієї мети виріб забезпечений спеціально круглої або овальної поворотною рукояткою або повзунком. Вони поміщаються в функціональну виїмку ручки, не заважаючи вільному ковзанню касетної двері.

З замком
Інший варіант - ручки для розсувних дверей з замком - нескладним механізмом, який з одного боку двері закривається маленькою поворотною рукояткою, а з іншого - накладкою з прорізом. Також, існують ручки з прорізом для замкової щілини.

Незалежні
Це прості стаціонарні вироби, не оснащені механізмами. Їх функція - просто служити практичною виїмкою для захоплення плоскою касетної двері. У порівнянні з попередніми моделями, такі ручки на порядок простіше монтуються в дверне полотно.

Монтаж
Ручки в касетні двері монтуються досить просто. У випадку з врізними моделями, спочатку вирізається наскрізний отвір в дверному полотні (воно часто позначається виробниками). Для свердління використовується ручний фрезер або електричний лобзик. Далі, при необхідності, здійснюється монтаж замка. Після в функціональні отвори половини ручки вкручуються стяжки і встановлюються в підготовлений заздалегідь паз в корпусі двері. На завершальному етапі в паз вставляється друга половина ручки і прикручується гвинтиками в стяжку.