Сейфи вбудовані в стіну

6 товарів

Сейфи вбудованого типу призначаються для установки на підлогу і в стіну. Клас захисту - 0 і 1, розроблені для зберігання коштовностей і грошових коштів будинку. Потенційний покупець повинен звернути увагу на важливість надійного кріплення сейфа в стіні, щоб запобігти виймання сейфи з несучої стіни.


Вбудований сейф - безпека зберігання коштовностей


Потенційні покупці, які прийняли рішення обладнати квартиру або будинок сейфом, нерідко сумніваються у виборі оптимальної моделі. У процесі підбору необхідно розуміти, що одним з найважливіших критеріїв вважається спосіб монтажу. Тому настійно рекомендується звернути увагу на інтегровані (вбудовані) сейфи, є універсальними не тільки в плані стійкості до злому.


На вітчизняному ринку можна зустріти вбудовуються сейфи двох видів. Якщо перша категорія адаптована під установку в стіну, другу використовують для розміщення на підлозі. Для представленої різновидності сейфів характерна наявність міцної металевої дверці, мінімальна товщина якої становить десять міліметрів. Замок передбачає застосування твердосплавних пластини, що забезпечує захист від висвердлювання. Замки бувають трьох видів - під ключ, механічними або електронними. У другому і третьому випадку відкривання відбувається після правильного введення коду.


Вбудована модель - відмінне рішення як для приватного будинку, так і готельного номера, міської квартири, так як забезпечує надійне зберігання коштовностей, великої суми грошей або важливих документів. Компактність розмірів гарантує безпроблемну установку навіть в невеликих приміщеннях.


Деякі сейфи чудово підійдуть для виконання функції тайника. Вони легко ховаються за дзеркалами або картинами, маскуються під предмети інтер'єру або меблів. Перед остаточним вибором слід заздалегідь отримати консультацію від профільних фахівців. Представники нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть підібрати модель під конкретне місце монтажу. Дотримуючись всіх правил установки, якщо стіна характеризується максимальною надійністю, ймовірність злому подібної конструкції буде практично нульова, так як витягти його зі свого місця практично нереально.


Сьогодні вбудовані моделі вважаються одними з найбільш популярних, так як з їх допомогою досягається підвищена безпека зберігання цінної документації, холодної або вогнепальної зброї, інших цінностей. При цьому конструкція не забирає багато вільного простору. Не знаючи про те, де знаходиться такий сейф, знайти його в квартирі буде складно. Наявність великого вибору дозволяє підібрати оптимальний сейф, повністю відповідаючим потребам.