Замок Mottura Art. 54797TBSR54 4-клунь з засувкою, і допом замком під євроциліндр (лівий)

Код 37960
Бренд: MOTTURA
 • 3 344грн
Сторона відкриття Ліва
Тип замка Врізний
Кількість ключів 5 шт.
Міжосьова відстань 85 мм
Тип механізму секретності Комбінований
Розміри 356х136х35 мм
Гарантія 24 місяців
Країна-виробник Італія
 • Опис

  Замок для вхідних дверей Mottura 54797TBSR54 - це 4-х замок ригеля з клямкою і допоміжним замком під євроциліндр. Він виразний, двосистемний, Напівзалежна, з тристороннім замиканням. Корпус і кришка виконані зі сталі. При закриванні на циліндровий замок, свердловина сугальдного перекривається спеціальним важелем - "шторкою", перешкоджаючи маніпуляціям відмичками та ускладнюючи вандального дії. Основний сувальдний замок: Засов - чотири сталевих ригеля діаметром 18 мм., Виліт ригелів - 40 мм, за чотири півоберту. Додатковий циліндровий замок: Один ригель діаметром 18 мм, виліт ригеля 20 мм. за два оберти. Видалення ключового отвору і фалевой ручки (Backset) 63 мм. Засувка відмикається як ручкою, так і ключем. Замок може бути правого і лівого виконання, дана модель лівостороння.

  Правобічна модель замку Mottura Art. 54797TBDR54 4-риг. з засувкою, і допом. замком під євроциліндр

  Замок Mottura 54797 є замком комбінованого типу. Комбіновані замки (PLURISYSTEM) мають два різних типи замикання, суміщені в одному замку, представляють надійний захист від розтину і злому: верхній сувальдний механізм забезпечує основне силове замикання замка, нижній циліндровий замок забезпечує контрольну функцію. У замку передбачено залежне замикання обох механізмів: при замиканні циліндрового механізму, верхнє ключове отвір перекриває шторка.

  Врізний замок Mottura 54797 комплектується ключами нового покоління зі змінною кодуванням, які мають незалежну ліву і праву сторони, оскільки відстань між протилежними зубцями змінюється від позиції до позиції. У зв'язку з цим значно ускладнюється маніпуляційні розтин замку: для визначення кодування ключа необхідно відтворити конфігурації обох сторін ключа і декодувати перший і другий обертів; завдяки несиметричності сторін ключа кількість кодових комбінацій зростає багаторазово.

  Замок Mottura 54797 комплектується 6 сувальдами, серед яких є сувальди не мають пружин. Також блок сувальд розташований ближче до внутрішньої частини замку, а стійка хвостовика має вбудований твердосплавний кульку, який перешкоджає висвердлюванню. Ця обставина значно ускладнює розкриття замка відмичками та іншими кримінальними способами. Рекомендується установка марганцевої пластини для замку і броненакладки для циліндрового механізму.

  Сувальдні замки Mottura мають спеціальний запатентований механізм проти вдавлення ригелів всередину замку. Комплект ключів поставляється в індивідуальній упаковці, в комплекті 5 ключів. Кількість кодових комбінацій 144000.

  Характеристики:
  Врізний замок. Видалення ключового отвору: 63 мм.
  Хід ригелів: 40 мм., За 4-ри півоберту.
  5 сувальдних ключів. Довжина ключа 40 мм.
  Габарітис: 35х136х356 мм.

  Поради по догляду. Щоб уникнути поломки або заклинювання дверного замка за ним необхідно правильно доглядати, адже в ньому може накопичуватися пил і бруд. Тому замки на дверях в квартири потрібно змащувати щонайменше один раз на рік, а в разі підвищеного навантаження і до 4-х. Найбільш рекомендовано в цьому випадку використовувати засоби по догляду за замками від виробника, які будуть спеціально призначені саме для даного типу замку.

  Замки для вхідних дверей Mottura - це надійні і якісні італійські замки, перевірені часом і позитивно зарекомендували себе серед професіоналів і споживачів.

 • Характеристики
  Виробник
  Mottura
  Сторона відкриття
  Ліва
  Тип замка
  Врізний
  Кількість ключів
  5 шт.
  Відповідна планка
  w/o_SP
  Міжосьова відстань
  85 мм
  Особливості
  Основний замок сувальдний, додатковий - циліндровий / Блокування верхнього ключового отвору, нижній замок незалежний / Ходи тяги: 20 мм
  Кріплення
  Через лицьову планку
  Кількість комбінацій
  144 000 комбінацій
  Тип засувки
  Класична
  Наявність засувки
  Є
  Виліт ригелів
  Верхній замок: 40 мм / Нижній замок: 20 мм
  Діаметр ригелів
  Верхній замок: 18 мм / Нижній замок: 18 мм
  Тип ригеля
  Циліндричний
  Колір лицьової / відповідної планки
  Нікель
  Тяга
  Є
  Призначення
  Для вхідних дверей
  Backset
  63 мм
  Тип механізму секретності
  Комбінований
  Розміри
  356х136х35 мм
  Покриття
  Гальванічне
  Гарантія
  24 місяців
  Країна-виробник
  Італія
  Доставка кур'єром Нової Пошти
  Безкоштовно (Доставка і переказ грошей за накладений платіж 0 грн)
  Доставка у відділення Нової Пошти
  Безкоштовно (Доставка і переказ грошей за накладений платіж 0 грн)
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
  Код
  captcha
  Введіть символи, які ви бачите на зображенні.