Дверні ручки

2 товари
1 667грн
Тип дверної ручки Ручки на розетці
Колір Бронза антична, Бежевий фарфор, Білий фарфор золота смужка, Матова латунь, Нікель, Слонова кістка срібна смужка
Довжина ручки 138 мм
Гарантія 120 місяців
Країна-виробник Італія
1 732грн
Тип дверної ручки Ручки на розетці
Колір Нікель / Слонова кістка срібна полоска, Нікель / Слонова кістка срібна смужка, Полірована латунь / Білий фарфор золота смужка, Полірована латунь / Слонова кістка золота смужка, Полірована латунь/Слонова кістка золота смужка
Довжина ручки 138 мм
Гарантія 120 місяців
Країна-виробник Італія

Одним з найбільш важливих елементів меблевої/дверної фурнітури вважаються дверні ручки. Вони не тільки радують красою дизайну, а й виконують ряд практичних функцій. При оформленні покупки важливо звернути увагу на високоякісні моделі фурнітури, здатні порадувати привабливістю зовнішнього вигляду і підвищеною надійністю в цілому.

 У процесі здійснення вибору настійно рекомендується переконатися в застосуванні високоякісних міцних матеріалів. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент меблевих і дверних ручок від популярних виробників. На всю продукцію поширюється офіційна гарантія. Кожна модель здатна додати інтер'єру завершений зовнішній вигляд і порадувати високою надійністю в цілому. Продукція ідеально впишеться як в класичну гарнітуру, так і впередових варіантах дизайну приміщень.

 Якщо ви не можете самостійно визначитися з вибором, штатні менеджери завжди будуть раді запропонувати повноцінну консультативну підтримку по телефону або електронній пошті. Контактна інформація вказана на сайті.