Дверні ручки

1 товар
1 732грн
Тип дверної ручки Ручки на розетці
Колір Нікель / Слонова кістка срібна полоска, Нікель / Слонова кістка срібна смужка, Полірована латунь / Білий фарфор золота смужка, Полірована латунь / Слонова кістка золота смужка, Полірована латунь/Слонова кістка золота смужка
Довжина ручки 138 мм
Гарантія 120 місяців
Країна-виробник Італія

Одним з найбільш важливих елементів меблевої/дверної фурнітури вважаються дверні ручки. Вони не тільки радують красою дизайну, а й виконують ряд практичних функцій. При оформленні покупки важливо звернути увагу на високоякісні моделі фурнітури, здатні порадувати привабливістю зовнішнього вигляду і підвищеною надійністю в цілому.

 У процесі здійснення вибору настійно рекомендується переконатися в застосуванні високоякісних міцних матеріалів. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент меблевих і дверних ручок від популярних виробників. На всю продукцію поширюється офіційна гарантія. Кожна модель здатна додати інтер'єру завершений зовнішній вигляд і порадувати високою надійністю в цілому. Продукція ідеально впишеться як в класичну гарнітуру, так і впередових варіантах дизайну приміщень.

 Якщо ви не можете самостійно визначитися з вибором, штатні менеджери завжди будуть раді запропонувати повноцінну консультативну підтримку по телефону або електронній пошті. Контактна інформація вказана на сайті.